HOTEL ARAMA

Hızlı Rezervasyon


 
SOMTUR VIDEOLAR

Alanya

Side

Belek

Kundu

Antalya

Kemer
* ERKEN REZERVASYON AVANTAJLARIMIZDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ...         
    Otel Ara :   
 Korel Thermal Otel
Korel Thermal Otel
Korel Thermal Otel

AFYON / AFYONMERKEZ
Yarım Pansiyon

Rezervasyon Talep - Korel Thermal Otel

Konum:

Otelimiz şehir merkezine 13 km Ankara, İzmir, İstanbul ve Antalya illerinin kesişme noktasında, Afyon Kütahya Karayolunun 13. km bulunmaktadır. Uşak Havalimanına uzaklığı 109 km dir.

Standart oda:

Otelimizin standart odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Standart odalarımızda çift kişilik yatak yada 2 adet tek kişilik yatak bulunmakta olup , ilave yatakla birlikte 3 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar yaklaşık 28 metrekareden oluşmakta ve toplamda 262 standart odamız mevcuttur. Standart odalarımızda merkezi Isıtma, Tv, uydu yayını, direkt telefon, oda servisi, dijital kasa, minibar, saç kurutma makınesi, banyo buklet malzemeleri, banyoda telefon makyaj aynası mevcuttur. Oda zemini halı ile kaplıdır.

Corner Suit:

Otelimizin corner suit odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Standart odalarımızda çift kişilik yatak yada 2 adet tek kişilik yatak bulunmakta olup , ilave yatakla birlikte 3 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar yaklaşık 45 metrekareden ave toplamda 10 corner suit odamız mevcuttur. Corner Suit odalarımızda merkezi Isıtma, küvet, jakuzi uydu yayını, Tv, direkt telefon, kablosuz internet, oda servisi, dijital kasa, minibar, saç kurutma makınesi, banyo buklet malzemeleri, banyoda telefon, makyaj aynası mevcuttur. Oda zemini halı ile kaplıdır. Oda temizliği günde 1 kez yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup, klima sistemi ise merkezi
olarak çalışmaktadır. Minibar günlük (ücretli) olarak doldurulmakta olup hizmetinize sunulmuştur.

Teras Suit:

Otelimizin corner suit odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Teras Suit odalarımızda 2 yatak odası bulunmaktadır. Odalar yaklaşık 52 metrekareden oluşmakta ve toplamda 16 teras suit odamız mevcuttur. Teras suit odalarımızda oturma gurubu, merkezi Isıtma, küvet, jakuzi uydu yayını, Tv, direkt telefon, kablosuz internet, oda servisi, dijital kasa, minibar, saç kurutma makınesi, banyo buklet malzemeleri, banyoda telefon, makyaj aynası mevcuttur. Oda zemini halı ile kaplıdır. Oda temizliği günde 1 kez yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup klima sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Minibar günlük (ücretli) olarak doldurulmakta olup hizmetinize sunulmuştur.

Junior Suit:

Otelimizin junior suit odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. junior suit odalarımızda çift kişilik yatak yada 2 adet tek kişilik yatak ve oturma grubu bulunmakta olup 4. yatak ilave edilip 4 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar yaklaşık 59 metrekareden oluşmakta ve toplamda 16 teras suit odamız mevcuttur. Teras suit odalarımızda oturma gurubu, merkezi Isıtma, küvet, jakuzi, uydu yayını, Tv, direkt telefon, kablosuz internet, oda servisi, dijital kasa, minibar, saç kurutma makınesi, banyo buklet malzemeleri, banyoda telefon, makyaj aynası mevcuttur. Oda zemini halı ile kaplıdır. Oda temizliği günde 1 kez yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup klima sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Minibar günlük (ücretli) olarak doldurulmakta olup hizmetinize sunulmuştur.

Large Suit:

Otelimizin large suit odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. large odalarımızda çift kişilik yatak yada 2 adet tek kişilik yatak ve oturma grubu bulunmakta olup 4. yatak ilave edilip 4 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar yaklaşık 70 metrekare ve 120 metrekareden oluşmakta olup ve toplamda 2 adet large suit odamız mevcuttur. Large suit odalarımızda oturma gurubu, merkezi Isıtma, küvet, jakuzi, uydu yayını, Tv, direkt telefon, kablosuz internet, oda servisi, dijital kasa, minibar, saç kurutma makınesi, banyo buklet malzemeleri, banyoda telefon, makyaj aynası mevcuttur. Oda zemini halı ile kaplıdır. Oda temizliği günde 1 kez yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup klima sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Minibar günlük (ücretli) olarak doldurulmakta olup hizmetinize sunulmuştur.

Presidental Suit:

Otelimizin presidental suit odası konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup 2 yatak odası, 1 oturma odası, 12 kişilik yemek odası, 1 çalışma odası 1 mutfak ve 2 banyodan bulunmaktadır. Odamız yaklaşık 544 metrekareden oluşmaktadır. Presidental suit odamızda merkezi Isıtma ve soğutma, küvet, jakuzi, uydu yayını, Tv, direkt telefon, kablosuz internet, oda servisi, dijital kasa, minibar, saç kurutma makınesi, banyo buklet malzemeleri, banyoda telefon, makyaj aynası mevcuttur. Oda zemini halı ile kaplıdır. Oda temizliği günde 1 kez yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup klima sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Minibar günlük (ücretli) olarak doldurulmakta olup hizmetinize sunulmuştur.

King suit:

Otelimizin king suit odası konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup 2 yatak odası 1 oturma odası 2 banyo bulunmaktadır. Odamız yaklaşık 111 metrekareden oluşmaktadır. King suit odamızda oturma gurubu, merkezi Isıtma, küvet, jakuzi, uydu yayını, Tv, direkt telefon, kablosuz internet, oda servisi, dijital kasa, minibar, saç kurutma makınesi, banyo buklet malzemeleri, banyoda telefon, makyaj aynası mevcuttur. Oda zemini halı ile kaplıdır. Oda temizliği günde 1 kez yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup klima sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Minibar günlük (ücretli) olarak doldurulmakta olup hizmetinize sunulmuştur.

Yeme-İçme:

Ana Restoran:

Korel Termal Otel yarım pansiyon sistemde hizmet vermektedir. Ana restoranda sabah, akşam yemeklerinizi açık büfe olkarak alabilir ve dünya mutfaklarından
lezzetleri tadabilirsiniz. Ana restoranda su haricindeki tüm içecekler ekstradır. Kahvaltıda sıcak içecekeler ve konsantre içecekler ücretsizdir.

A' La Carte:

Otelimizde Kırevi ve Mercan isminde 2 adet a'la carte restoran bulunmaktadır.

Cafe - Bar:

Otelimizin lobby katındaki lobby bar, havuz başında bulunan pool bar ve vitamin barda sizlere küçük atıştırmalıklar ve alkolsüz içecekler sunar. Otelimizin lobby katında bulunan Yakut Bar2 da haftanın 2 günü canlı müzik dinleyebilirsiniz.

Aktiviteler:

Termal:

Spa merkezimiz, misafirlerimizin kişisel bakım ve dinlenme ihtiyaçlarını, konusunda uzman ekibi ve teknolojik üniteleri ile gerçekleştirmektedir. Termal su cenneti olan Afyon'un suyu kullanılarak SPA' da, termal havuzlar yüzme havuzları, Türk hamamı, sauna jakuzi, buhar banyoları, kuoför, masaj odaları, bitki banyoları, çamur banyoları, cilt ve vücut bakımları ile zayıflama üniteleri hizmet vermektedir. Bilimsel araştırmalara göre şifalı Afyon Termal Suları birçok hastalığa iyi gelmekte ve koruyucu sağlık faaliyetleri çerçevesinde hekimlerce önerilmektedir.Romatizmal hastalıklarda, kireçlenmelere bağlı eklem hastalıklarında, boyun, sırt, bel, omuz, kol, bacak ağrılarında, bazı kısırlıkların tedavisinde, bazı ruhsal hastalıklarda, bazı cilt hastalıklarının tedavisinde, egzama ve derinin kaşıntılı hastalıklarında, ağız içi hastalıklarda, cilt çatlaklarında, müzmin boğaz
hastalıklarında, kadın hastalıklarında olumlu sonuçlar vermektedir. Suyun çıkış noktası 95 dereecdeir.

Ücretli Aktiviteler:

Mini barlar, spa merkezinde yapılan masaj çeşıtleri, özel aile banyoları, çamur banyosu, kese - sabun, vücut ve cilt bakımları, kuaför (bay-bayan), oyun salonları, bowlıng, masa tenisi, play station, internet cafe hizmetleri ücretlidir.

Ücretsiz Aktiviteler:

Acık - kapalı yüzme havuzları, ( bay ve bayanlar içın özel ayrı havuzlar mevcuttur). kaydıraklı yüzme havuzları, termal havuzlar, hamam, sauna, buhar banyoları, fitness center, kasa, mini club, wireless internet baglantısı hizmetleri ücretsizdir.

Toplantı:

Tesisimizde her çaptaki toplantılarınız için 7 adet toplantı salonu bulunmaktadır.

Çocuk:

Otelimizde 4 - 12 yaş çocuklarınız için mini club bulunmaktadır.

Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel 
Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel 
Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel 
Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel 
Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel Korel Thermal Otel 
Korel Thermal Otel
Korel Thermal Otel

AFYON / AFYONMERKEZ
Yarım Pansiyon

İncele - Korel Thermal Otel

 

 
Bookmark and Share
somtur   SOM TUR
Güllerpınarı Mah. No : 190 Gümüş Apt. K.1 No:15
ALANYA/ANTALYA
Tel:(+90) 0 242 519 00 64
Belge No: A-5789
   [ Gizlilik İlkeleri ]   [ Fiyat Politikası ]   [ Sorumluluk ]