HOTEL ARAMA

Hızlı Rezervasyon


 
SOMTUR VIDEOLAR

Alanya

Side

Belek

Kundu

Antalya

Kemer
* ERKEN REZERVASYON AVANTAJLARIMIZDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ...         
    Otel Ara :   
 Güneş Pansiyon
Güneş Pansiyon
Güneş Pansiyon
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Yarım Pansiyon

Rezervasyon Talep - Güneş Pansiyon

SOMTUR  Işık Oto Tur.Film.İnş. Tic.Ve San.L.t.d.Sti 
Adres: Güllerpınarı Mah:190  Gümüş Apt.Daire:15/1 Alanya/Antalya

Tel : 0 242 519 00 64 - 519 00 18 ( Rezervasyon)  Mail: info@somtur.com
 

Konum:

Çıralı Köyü Ulupınar / Kemer / Türkiye

Oda:

1991'den bu yana sizlere hizmet veren pansiyonumuz 15 adet bungalov tipi oda ve 40 kişilik bir alakart restoranttan oluşmuştur. Çıralı'nın doğal yapısına uygun olarak dizayn edilmiş, portakal, limon ağaçlarının arasına serpiştirilmiş temiz ve bakımlı odalarda klima, wc, duş, fön makinesi mevcuttur. Odalarımız çift kişilik olup gerektiğinde çocuk yatağı kurulabilecek genişliktedir.

Bir odamız 4 kişilik bir ailenin konaklayabileceği şekilde tasarlanmıştır. 1991'den bu yana sizlere hizmet veren pansiyonumuz 15 adet bungalov tipi oda ve 40 kişilik bir alakart restoranttan oluşmuştur. Çıralı'nın doğal yapısına uygun olarak dizayn edilmiş, portakal, limon ağaçlarının arasına serpiştirilmiş temiz ve bakımlı odalarda klima, wc, duş, fön makinesi mevcuttur. Odalarımız çift kişilik olup gerektiğinde çocuk yatağı kurulabilecek genişliktedir. Bir odamız 4 kişilik bir ailenin konaklayabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Yeme-İçme:

Pansiyonumuzda isteğinize bağlı akşam yemeği hizmeti de verilmektedir. Çıralı’nın ve civar köylerin topraklarında yetişen taze sebzelerden yapılmış ev yemekleri, ev yapımı reçeller, taze portakal, nar, limon suyu, köy peynirleri, köy yumurtası, zeytinler, köylerden toplanmış bitki çayları sizlere doğal beslenmenin doyumsuz lezzetini tattıracaktır.

Sabah kahvaltısı veya akşam yemeğinizi açık veya kapalı restorantımızda, dilerseniz ağaçların gölgesinde kurulmuş otantik tahta köşklerde
yiyebilirsiniz.

Plaj:

Güneş pansiyonun Çıralı kumsalına uzaklığı 150 m'dir. Çıralı kumsalı caretta caretta kaplumbağalarının doğal üreme alanı olduğu için Doğal Hayatı Koruma Derneği tarafından koruma altına alınmıştır. Kumsalın uzunluğu 4 km, genişliği 50-100 m civarındadır. Kumsal çevresinde kurulmuş restoran ve cafe türü işletmelerin birçoğu ücretsiz şezlong ve şemsiye hizmeti vermektedir. Pırıl pırıl suyu ve kaliteli ince kumu ile deniz ve güneşin tadına doyamayacaksınız

Aktiviteler:

Olympos antik şehir: Çıralı kumsalından yürüyerek 15 dk'da gidebileceğiniz antik şehir, Helenistik dönemde Likyalılar tarafından kurulmuştur. Bir süre korsanların eğemenliğinde kalan şehir roma komutanı Isouricus tarafından kurtarılmış ve bu dönemde zengin bir liman şehrine dönüşmüştür. Antik şehirden günümüze kalan başlıca kalıntılar,
tiyatro, antik mezar, köprü, hamam, tapınak, agora ve akrapol'dür. Antik şehri dolaşırken yer yer rastlayacağınız buz gibi kaynak sularından içmeyi de unutmamanızı hatırlatırız.

Yanartaş (Chimera): Güneş Pansiyon'dan yürüyerek 1 saat olan Yanartaş belki de Dünya üzerinde başka bir yerde eşinde rastlayamayacağınız bir doğa harikasıdır. Yer altında sıkışmış doğalgazın, yarkabuğunun çatlaklarından sızarak milyonlarca yıldır yanan bu kayalar pek çok mitelojik efsanelere konu olmuştur. Ağzından ateş püsküren Chimaira canavarı, kanatlı pegasos adlı atına binmiş Bellophontes tarafından burada öldürülmüştür. Bu efsaneye göre bugun kayalardan çıkan alevler Chimaira canavarının ağzından püsküren alevlerdir. Gündür saatlerinde daha belirsiz olan Yanartaş'ı akşam saatlerinde görmenizi, giderken suyunuzu almayı unutmamanızıve muhteşem gün batımına buradan şahit olmanızı öneririz.

Phaselis: Çıralı köyüne 20 km uzakta olan phaselis M.Ö. 693 yılında rodoslular tarafından kurulmuş antik bir liman şehridir. Çam ağaçları ile kaplı kentte korsan saldırılarına karşı yapılmış surlar, sur kemerleri, liman caddesi, liman girişi, hadrian kapısı ve antik tiyatro görülmeye değer yerlerden biridir.

Ulupınar: Ulupınar çınar ağaçlarının gölgesinde buz gibi suların ayakalarınızın altından akıp gidişini seyrederken yemeğinizi yemek için Ulupınar'da pek çok restorant işletmesi sizleri beklemektedir. Her türlü yemek hizmetlerinin sunulduğu özel işletmelerin birinde özellikte taze alabalık yemeden Çıralı'dan ayrılmamanızı öneririz.

Tekne Turları: Çıralı - Olimpos kumsalından Akdeniz'in gizemli koylarında yeni keşifler yapmak isteyenkere tekne turları düzenlenmektedir. Sazak, Porto-Ceneviz, 3 adalar, Adrasan koyları görmeden gidilmemesi gereken başlıca yerlerdir.

Tekne turlarını eğlence ve romantizme dönüştürmek isteyenlerin ise gece 12 den sonra düzenlenen mehtap turlarına katılmak için grubunu grup rezervasyon yaptırması yeterlidir.

Eğlence (Bar -Disco): Çıralı'ya sahilden 25 dk. yürüme mesafesinde olan Olimposta her zevke uygun eğlence mekanı bulmanız mümkün. Ağaç evleriyle ilginç bir yapılaşmaya sahip olan Olimpos'un salaş ve bar kafeleri, gençler ve kendini genç hisedenler için oldukça tatmin edici.

Eğlence alternatiflerini çoğaltmak isteyenler için ise cıvıl cıvıl gece hayatı ile Kemer yalnızca 40 km uzakta.
Çıralı'da bunların dışında jeep safari, doğada yürüyüş turları, bisiklete binme, deve turu gibi yapabileceğiniz başka alternatifleri de bulunmaktadır.

 

Güneş Pansiyon Güneş Pansiyon Güneş Pansiyon Güneş Pansiyon Güneş Pansiyon Güneş Pansiyon 
Güneş Pansiyon Güneş Pansiyon Güneş Pansiyon Güneş Pansiyon Güneş Pansiyon 
İnci pansiyon
İnci pansiyon
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - İnci pansiyon

Rüya Pansiyon
Rüya Pansiyon
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Yarım Pansiyon

İncele - Rüya Pansiyon

Divasa Pansiyon Olympos
Divasa Pansiyon Olympos
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Divasa Pansiyon Olympos

Olympos Daisy Butik Otel
Olympos Daisy Butik Otel
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Yarım Pansiyon

İncele - Olympos Daisy Butik Otel

Sheriff Pansiyon
Sheriff Pansiyon
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Sheriff Pansiyon

Bayram Ağaç Evler
Bayram Ağaç Evler
Motel
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Bayram Ağaç Evler

Porto Ceneviz House Olympos
Porto Ceneviz House Olympos
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Porto Ceneviz House Olympos

Plaj Otel
Plaj Otel
Motel
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Plaj Otel

 

 
Bookmark and Share
somtur   SOM TUR
Güllerpınarı Mah. No : 190 Gümüş Apt. K.1 No:15
ALANYA/ANTALYA
Tel:(+90) 0 242 519 00 64
Belge No: A-5789
   [ Gizlilik İlkeleri ]   [ Fiyat Politikası ]   [ Sorumluluk ]