HOTEL ARAMA

Hızlı Rezervasyon


 
SOMTUR VIDEOLAR

Alanya

Side

Belek

Kundu

Antalya

Kemer
* ERKEN REZERVASYON AVANTAJLARIMIZDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ...         
    Otel Ara :   
 Robina Pansiyon
Robina Pansiyon
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

Rezervasyon Talep - Robina Pansiyon

SOMTUR  Işık Oto Tur.Film.İnş. Tic.Ve San.L.t.d.Sti 
Adres: Güllerpınarı Mah:190  Gümüş Apt.Daire:15/1 Alanya/Antalya

Tel : 0 242 519 00 64 - 519 00 18 (
Rezervasyon)  Mail: info@somtur.com 

 

 OTEL BİLGİLERİ:

Olympos tüm yeşil tonların bir arada bulunduğu, cam ve çiçek kokuları arasında, şehir gürültüsünden uzak, denizin ve doğanın bir arada bulunduğu natürel bir ortam. Hatta bu natürellik odalara da yansımış. Acar Pansiyon böyle bir mekânda varlığını sürdürüyor. Pansiyonda bungalov diye tabir edilen içi dışı ahşap, portakal ve nar ağaçları arasında sıralanmış odalar bulunuyor. Tüm odalarda duş ve tuvalet bulunmaktadır.24 saat sıcak suyu bulunan ikişer ve üçer kişilik odalar mevcuttur.

Olympos da yüzme havuzuna sahip sayılı pansiyonlar arasında yer alan tesisimizde gönül rahatlığınca eğlenebilir ve dinlenebilirsiniz. Şehir stresinden ve gürültüsünden kaçıp sakin huzurlu bir tatil geçirmenizi ve dinamik bir şekilde evinize dönmenizi garanti ediyoruz.  Acar Pansiyon aile ortamında hizmet veren, tüm çalışanlarının da aile olduğu bir pansiyondur Elimizden geldiği kadar tatilinizi ev ortamındaymış gibi geçmesine yardımcı oluyoruz.

Güler yüzlü olarak sizleri ağırlamaya çalışıyoruz. Eğer iyi tavla biliyorsanız, kendisini Olympos şampiyonu ilan etmiş Ferhat Bey'le kapışabilirsiniz. Tabii ki diğer oyunlar da olabilir.

Sabah kahvaltısı isteğe göre, Türk kahvaltısı, menemen, omlet olabilir. Akşam yemeklerimiz köy yemeği tarzında 4-5 çeşit olup açık büfe şeklinde. Tüm sıcak içeceklerimiz bizden.
Uzun zamandır siz değerli müşterilerimize hizmet veren pansiyonumuz bir aile şirketi niteliğindedir. Yılların tecrübesi doğal güzellikleriyle Acar Pansiyon keşfedilmeye hazır.

Tesisimizde bungalov diye tabir edilen içi dışı ahşap odalarımız portakal ve nar ağaçları arasında sıralanmıştır. Tüm odalarda duş ve tuvalet mevcut olup güneş enerjili sıcak suyu 24 saat vardır. İkişer ve üçer kişilik yani bir çiftli bir de tekli yatak bulunan odalarımızın hepsi klimalıdır. Mevsimi yakalarsanız portakal ve narı dalından kopartıp yiyebilirsiniz.
 


Aktiviteler
YANARTAŞ

Olympos sahilinden ilerleyip Çıralı girişindeki köprüden sonra portakal bahçeleri arasından geçen yoldan yaklaşık 3,5 km sonra bölge halkı tarafından "Yanartaş" olarak adlandırılan Chimaira ören yerine ulaşılır. Bir Likya kenti olan Chimaira da, antik çağlardan bu yana hiç sönmeden yanan ateş, bir doğal gaz kaynağının çatlaklardan yeryüzüne çıkmasıyla oluşuyor. Gündüz saatlerinde belli belirsiz olan alevleri akşam saatlerinde izlemek daha etkileyici olmaktadır. Her akşam yemekten sonra turlar düzenlenmektedir. 

YÜRÜYÜŞ

Bölgede Musa Dağı'nın zirvesinde 170 dönüm üzerine kurulu ilk Olympos, Fethiye-Antalya Likya yolu üzerinde 2,5 saatlik yürüyüşle görülebiliyor. Harabeler arasında sarnıçlar, kent giriş kapısı, küçük tiyatrosu, güney tepesinde ikişer katlı villalar, kemer kalıntıları, kazı çalışmalarıyla gün ışığına çıkmayı bekliyor. Olympos denizi gören tepenin diğer yüzü Adrasan Ovasını seyrediyor. Avusturyalı arkeologların buluntularına göre taşlar üzerinde yazılı olan Teo Olympos "Tanrı icin Olympos" anlamına geldiği belirtiliyor. 
TIRMANIŞ

Kaya tırmanışı yapmak isteyen olursa hani belki, biz yine bu konuda da size yardımcı olmaya çalışırız. Olympos’un dik ve sarp kayalarında macera aramak isteyenler için alternatif olarak kaya tırmanışları da yapılmaktadır. Adrenaline ne dersiniz? 
DALIŞ

Adrasan ve Olympos kıyılarındaki eşsiz koylarda, adalarda dalış yapabilir, sualtının güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz. Dalış öğrenmek isteyenler birkaç günlük eğitimlere katılarak sertifikalı dalgıç olabilir. Ben zaten dalgıcım diyenler ise mağara ve gece dalışı yapabilir ve daha derinlerin mavisinde dalış keyfine varabilir.. 
TAVLA TURNUVASI

Bileğinize güveniyor musunuz ? Cevabınız evetse ustalarla kıran kırana bir tavla maçı için hazır olun.Yapmanız gereken sadece iskemleye oturup eğlencenin keyfini çıkarmak...Bu konuda uzman abimiz Acar Pansiyon'un sahibi kendisine güvenen herkesle oynamaya hazırdır.Keyifli saatler geçirmeniz dileğiyle. 
TEKNE TURU

Günübirlik tekne turları ile Olympos’un yakınlarındaki eşsiz güzelliklere sahip koyları gezip görme fırsatı da yakalayabilirsiniz. Porte Ceneviz olmak üzere Sazak ve Âşıklar Koyunun berrak sularında yüzebilirsiniz. Öğle yemeğinin de dâhil olduğu turlara katılmanızı tavsiye ederiz.

Simge Pansiyon Olympos
Simge Pansiyon Olympos
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Simge Pansiyon Olympos

Bayram Ağaç Evler
Bayram Ağaç Evler
Motel
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Bayram Ağaç Evler

Blue White Hotel Olympos
Blue White Hotel Olympos
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Blue White Hotel Olympos

Hotel 212 Olympos
Hotel 212 Olympos
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Hotel 212 Olympos

Sheriff Pansiyon
Sheriff Pansiyon
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Sheriff Pansiyon

Kadir ağaç evler
Kadir ağaç evler
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Kadir ağaç evler

Olympos Fifties Corner Otel
Olympos Fifties Corner Otel
Butik Otel
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Olympos Fifties Corner Otel

İkiz Pansiyon & Restaurant Olympos
İkiz Pansiyon & Restaurant Olympos
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - İkiz Pansiyon & Restaurant Olympos

 

 
Bookmark and Share
somtur   SOM TUR
Güllerpınarı Mah. No : 190 Gümüş Apt. K.1 No:15
ALANYA/ANTALYA
Tel:(+90) 0 242 519 00 64
Belge No: A-5789
   [ Gizlilik İlkeleri ]   [ Fiyat Politikası ]   [ Sorumluluk ]