HOTEL ARAMA

Hızlı Rezervasyon


 
SOMTUR VIDEOLAR

Alanya

Side

Belek

Kundu

Antalya

Kemer
* ERKEN REZERVASYON AVANTAJLARIMIZDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ...         
    Otel Ara :   
 Eski-Yeni Tatil Evi
Eski-Yeni Tatil Evi
Eski-Yeni Tatil Evi
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Sadece Oda

Rezervasyon Talep - Eski-Yeni Tatil Evi

Konum:

Kiliseyakası mevkii No116  Yazır köyü Pk69 07350 Kumluca OLYMPOS Antalya,TÜRKİYE

Konaklama:

Pansiyonumuz 4 dönüm arazi üzerine kurulmuş 10 standart tip artı 3 bungalow olmak üzere toplamda 13 oda ve 26 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Eğer kalabalığı sevmiyorsanız ve kamelyalarda kitap okumak ya da geceleri ateş başında içkinizi yudumlamak istiyorsanız şimdiden yerinizi ayırtın. Doğa ile tarihin kucaklaştığı bir ortamda, yemyeşil bir bahçe içerisinde bulunan meyve ağaçları eşliğinde havuz keyfi yapmak istemez misiniz? Şehrin kalabalığından uzaklaşın, kafanızdakileri bir kenara atıp sessiz ve huzurlu bir ortamda tazelenin.

Oda:

Standart Oda;

Standart odalarımız, tek kişilik 2 yatak ve iki kişilik tek yatak olmak üzere iki farklı konsept olarak hizmet vermektedir. Standart odalarımızın tamamında 24 saat sıcak su, klima,duş ve tuvalet bulunmaktadır.
 
Bungalow tipi oda;

 
Sadece yaz sezonunda hizmete açılan bungalow tipi odalarımızda 2 tek kişilik yatak ve tek çift kişilik yatak konseptinde hizmet vermektedir.Olympos tatilini daha gercekci ve standart dışı gecirmeyi pilanlayan misafirlerimizin tercih ettigi bir oda tipi olan bungalow tipi odalarda tuvalet ve duş bulunmamaktadır. Bu odalarda konaklayan misafirlerimiz ortak duş ve tuvaletleri kullanmaktadır.

Hizmet:

Eski YeniTatil Evi tarih ve yeşilliği iç içe yaşamanızı sağlayan bir Pansiyondur. Pansiyonumuz içerisinde barındırdığı yüzlerce ağacın yanı sıra bir yetişkin ve bir de çocuk havuzu ile sizlere hizmet vermektedir. Havuzumuzun tadını çıkarırken havuz barımızdan alkollü ve alkolsüz içecekler alarak keyfinizi katlayabilirsiniz.

Aktiviteler:

Rafting;
 
Ülkemizin her tarafı zengin akarsuları ile rafting sporu açısından son derece elverişlidir. Özellikle bahar aylarında dağlardaki karların erimesi ile birlikte akarsuların debisi (akış hızı) artar ve rafting sporu açısından ideal bir ortam sağlar. Herkes rafting yapabilir mi diye sorabilirsiniz, rafting sporu, spor yapmak için bir engeli bulunmayan sağlıklı herkes tarafından yapılabilir. Yüzme bilme zorunluluğu yoktur fakat rafting sporuna başlamadan önce tur rehberine bu durumu bildirmenizde fayda vardır Rafting çok zevkli bir spordur, adrenalinin ve heyecanın doruk noktalarını yaşayabilirsiniz
 
Kanyon Turu;
 
Yüzlerce metrelik kaya duvarlarının arasında kimi zaman kısa kısa yüzüyor ve yürüyor,kimi zaman da kısa kayaları rehberinizin size uzattığı el ya da sabitlenmiş merdivenlerle aşıyorsunuz.Asıl eğlence üzerinize delice akan şelalelerin içinden,’’buradan mı geçeceğiz’’diye düşündüğünüz dar deliklerden geçişler.
 
Ortalama hızdaki bir ekiple kanyonun sonuna-büyük şelaleye 3 saatte ulaşıyoruz.Dönüş ise farklı bir eğlence…Sular ile aşınan kayalardan kayarak dev kazanlarına düşüyorsunuz.Ama asıl heyecan 5 metrelik şelaleden atlayış.Seçenek sizin,ister atlayın ister merdiveni kullanın.Kısa bi terapiden! sonra’’ben buradan imkanı yok atlayamam’’diyenlerin dahi atlayıştan sonraki mutluluğu görülmeye değer…ATLAYIIINNN!!!                  

Tekne Turu;                                                               
 
Akdeniz’in muhteşem turkuaz 5 koyunda gezip denizin ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Akdenizin mükemmel el değmemiş 5 koyu gezilirken koylarından en güzeline varıldığında demir atılır ve artık güneş, masmavi denizle başbaşa kalmışsınızdır.
 
Dalış Turu:

 
Aşağıdaki dalış bölgelerinin çoğunluğunda Akdeniz e özgü balık türleri görülebilmektedir.  Bazı türleri mevsimlere göre daha sık görülmektedir.


Sahil: 

Adrasan körfezinde iskelemizin bulunduğu yerdir. Eğitimler ve  gece dalışlarında sıklıkla tercih ettiğimiz sınırlı su ortamıdır.

 


 Papaz:
 
Papaz balıklarının çok olması nedeni ile adını alan bölgenin kayalık kısmından aşağı doğru süzüldükçe kumluk dip yapısı başlar burada sıklıkla vatoz balıkları görülebilmektedir.


Misket: 


İri top kayalarla dolu bölgenin en eğlenceli yanı bir sürü küçük delikten geçilebilmesidir.

 


Yarasalı Mağarası:
 
Üstü açık olmasına rağmen tam bir mağara karanlığındadır. Her zaman önden ve arkadan ışık görülebilir.(PADI Cavern)Kovuk standartlarını tam olarak taşıyan bu dalış bölgesinin girişi 3.5 m. Çıkışı ise 13m. derinliktedir. Devamında 30 metre derinliğe kadar inen çok güzel bir kanyon vardır.
 
Yanartaş Gezisi;                                                                                                   

 

Bir Lykya kenti olan Khimaira’da, antikçağlardan bu yana hiç sönmeden yanan ateş, bir doğal gaz kaynağının çatlaklardan yeryüzüne çıkmasıyla oluşuyor. Eskiden daha güçlü olan ateş, zamanla küçük ama çok sayıda aleve dönüşmüş. Gündüz saatlerinde belli belirsiz olan alevleri akşam saatlerinde izlemek daha etkileyici olmaktadır. Ören yeri girişinden yaklaşık 20 dakikalık yürüyüşten sonra bu yanar taşların olduğu tepeye ulaşılmaktadır.
 
Doğa Yürüyüşü;
 
Olympos civarındaki Likya yollarının mükemmel parkurlarında rehber eşliğinde doğa keşfine çıkabilirsiniz. Dünya’nın en iyi trekking parkuru seçilen Likya yolunda tarih ve doğa ile iç içe bir yürüyüş turu sizi bekliyor. Doğayı adım adım yaşayan bu yeni yürüyüş, Türkiye’nin ilk uzun yürüyüş rotası olan Likya Yolu’nun en keyifli bölümlerini içermektedir. Rota, Akdeniz’in en güzel kıyı şeridinden, parıldayan denizin üzerinde yükselen Olympos Dağı’na uzanmaktadır. Hiking yolu, eski bir Likya şehri olan Olimpos’ un yıkıntıları arasından, ağaçların gölgelediği 4 km uzunluğundaki kumsaldan devam ederek, Musa dağının zirvesinden Adrasanın Mükemmel plajına kadar uzanmaktadır.

Eski-Yeni Tatil Evi Eski-Yeni Tatil Evi Eski-Yeni Tatil Evi Eski-Yeni Tatil Evi Eski-Yeni Tatil Evi Eski-Yeni Tatil Evi 
Blue White Hotel Olympos
Blue White Hotel Olympos
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Blue White Hotel Olympos

Olympos Fifties Corner Otel
Olympos Fifties Corner Otel
Butik Otel
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Olympos Fifties Corner Otel

Köyevi
Köyevi
Motel
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Köyevi

Asmalı Köşk
Asmalı Köşk
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Asmalı Köşk

Güneş Pansiyon
Güneş Pansiyon
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Yarım Pansiyon

İncele - Güneş Pansiyon

Divasa Pansiyon Olympos
Divasa Pansiyon Olympos
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Divasa Pansiyon Olympos

Ada Pansiyon Olympos
Ada Pansiyon Olympos
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Ada Pansiyon Olympos

Eski-Yeni Tatil Evi
Eski-Yeni Tatil Evi
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Sadece Oda

İncele - Eski-Yeni Tatil Evi

 

 
Bookmark and Share
somtur   SOM TUR
Güllerpınarı Mah. No : 190 Gümüş Apt. K.1 No:15
ALANYA/ANTALYA
Tel:(+90) 0 242 519 00 64
Belge No: A-5789
   [ Gizlilik İlkeleri ]   [ Fiyat Politikası ]   [ Sorumluluk ]