HOTEL ARAMA

Hızlı Rezervasyon


 
SOMTUR VIDEOLAR

Alanya

Side

Belek

Kundu

Antalya

Kemer
* ERKEN REZERVASYON AVANTAJLARIMIZDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ...         
    Otel Ara :   
 Yakamoz pansiyon
Yakamoz pansiyon
Yakamoz pansiyon
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Yarım Pansiyon

Rezervasyon Talep - Yakamoz pansiyon

Konum:

Yazır Köyü, Olimpos Mevkii Kumluca Antalya
TÜRKİYE
 

Oda:

Yakamoz Pansiyon 68 konaklama odası (bungalow) 150 kişilik kapasitesi ile hizmet vermektedir. Odalarımızda duş, tuvalet ve klima bulunmaktadır. Odalarımız Olympos antik kentine uyumlu olarak ahşap bungalow şeklinde portakal ağaçları içerisindedir. Odalarımızdan çıkış saati sabah 11:00’dır. Odalarımızda günün 24 saati sıcak su mevcuttur. Oda seçenekleri 3 kişilik, 2 kişilik ve tek kişiliktir. Yakamoz’da müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için temizliğe büyük önem verilmektedir bu nedenle odalarımız boşaltıldıktan sonra dezenfekte edilerek temizlenmektedir.

Yeme-İçme:

Birbirinden lezzetli ev yemekleri sizi bekliyor. Portakal bahçesinin içerisinde Olympos’un eşsiz doğası eşliğinde sabah kahvaltı servisimiz 08:30 da başlayıp 11:00’da son bulmaktadır.

Akşam yemek servisimiz 20:00 da başlamaktadır. Yakamoz' da sabah kahvaltısı ve aksam yemeği ücretin içindedir. (yarım pansiyon) Sabah kahvaltısı açık büfe, aksam yemeği ise  6 ile 8 çeşit arasında olup tabldot şeklinde sunulmaktadır.

Sabah kahvaltılarınız sırasında ve Akşam yemeği sonrasında sıcak içeceklerden limitsiz yararlanabilirsiniz.

Öğle yemeği konaklama ücretine dâhil değildir. Fakat acıkan misafirlerimiz için restaurantımızda nefis öğle yemeği çeşitlerimiz mevcuttur.

Aktiviteler:

Adrasan Yamaç Paraşütü:

Mavi kent-Gelidonya arasında denizin en haşin anında bile en sakin sığınak yeri olarak ünlenen kumsalı ve plajı ile cazibesini koruyan Oturak Koyu görülebiliyor. Oturak Koyundan yakınlarında Karaöz Mahallesi ile karşılaşanlar Ankaralıların mekanı olarak bilinen 200e yakın villanın süslediği günübirlik piknik alanlarına sahip bir başka özel koya giriyorlar. Karaözün devamında sahili takip ederek Papaz İskelesi adlı koy çam ağaçları gölgesinde bir başka günübirlik piknik alanı olarak hizmet veriyor.

Yamaç paraşütü ile Olimpos - Adrasan'da bulunan 1.200 rakımlı pistten süzülerek Akdeniz'in bu cennet köşesini, kumsallarını, koylarını havadan keşfetmenin ayrıcalığını yaşabilirsiniz... Adrasan'daki yamaç paraşütü tatiliniz boyunca sırtını Bey Dağları'nın çam ormanlarına dayamış ağaç evlerimizde doğal ortamda konaklayabilir, olta balıkçılığı, dalış, doğa safari yürüyüşü, mavi yolculuk, jeep safari gibi aktiviteler yapabilirsiniz...

Dalış:

Antalya daki en güzel dalış yerlerini sıralamak gerekirse Kaş, Adrasan ve Kemer'dir.Kaş biraz uzak olması sebebi ile genelde Adrasan veya Kemer tercih edilmektedir.Denizin altını keşfetmek amaçlı 12 yaş üzeri olan ve sağlık sorunu olmayan herkes temel eğitim verildikten sonra dalış yapabilir.

Günü Birlik Tekne Turu:

Akdenizin muhteşem koylarından beş tanesini günü birlik tekne turu ile gezebilir,güneşin,denizin,teknede yaşamın bir günlüğünede olsa keyfine varabilirsiniz.Dilerseniz Adrasan koyundan sabah tekneye binip akşamüzeri tur bitişi Olympos sahilinden çıkabilirsiniz Ya da Olympos sahilinden tura başlayıp akşam üzeri yine Olympos sahilinde turu bitirebilirsiniz. Olympos sahilinden hareket edildikten sonra Akdenizin bilinmedik, karayolu bulunmayan koylarda yüzme fırsatı bulacaksınız.Teknede dilerseniz arkadaşlarınızla okey, tavla, kağıt oyunları oynayabilir Ya da dj eşliğinde eğlenebilirsiniz.

Doğada Yürüyüş:

Dünyanın en iyi yürüyüş parkuru şeçilen Likya Yolu Olympos'tan geçmektedir.Tarihi ve özellikle doğayı seviyorsanız bu tura katılmalısınız.Olympos ve Adrasan arasında kayıp şehir bulunmaktadır. Olympos'tan yürüyüşe başlayarak 5 saatin sonunda Adrasan koyuna ulaşıyorsunuz.İster acentamız olan Dark Travel in turuna katılabilir, dilersenizde acentamızdan harita alıp yürüyebilirsiniz.Bu yürüyüş sizi Masa dağının tepesine çıkarır ve Olympos'u kuşbakışı izlenemizi sağlar.Bu yürüyüş doğanın tarihini ve yeşilliğini hissetmenizi sağlayacaktır.

Yakamoz pansiyon Yakamoz pansiyon Yakamoz pansiyon Yakamoz pansiyon 
İkiz Pansiyon & Restaurant Olympos
İkiz Pansiyon & Restaurant Olympos
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - İkiz Pansiyon & Restaurant Olympos

Aida Hotel Olympos
Aida Hotel Olympos

ANTALYA / OLYMPOS
Yarım Pansiyon

İncele - Aida Hotel Olympos

Plaj Otel
Plaj Otel
Motel
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Plaj Otel

Yakamoz pansiyon
Yakamoz pansiyon
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Yarım Pansiyon

İncele - Yakamoz pansiyon

Adabella Pansiyon
Adabella Pansiyon
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Yarım Pansiyon

İncele - Adabella Pansiyon

Acar Pansiyon Olympos
Acar Pansiyon Olympos
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Acar Pansiyon Olympos

Çıralı Otel
Çıralı Otel
Motel
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Çıralı Otel

Ada Pansiyon Olympos
Ada Pansiyon Olympos
Pansiyon
ANTALYA / OLYMPOS
Oda Kahvaltı

İncele - Ada Pansiyon Olympos

 

 
Bookmark and Share
somtur   SOM TUR
Güllerpınarı Mah. No : 190 Gümüş Apt. K.1 No:15
ALANYA/ANTALYA
Tel:(+90) 0 242 519 00 64
Belge No: A-5789
   [ Gizlilik İlkeleri ]   [ Fiyat Politikası ]   [ Sorumluluk ]