HOTEL ARAMA

Hızlı Rezervasyon


 
SOMTUR VIDEOLAR

Alanya

Side

Belek

Kundu

Antalya

Kemer
* ERKEN REZERVASYON AVANTAJLARIMIZDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ...         
    Otel Ara :   
 WOW Airport Hotel
WOW Airport Hotel
WOW Airport Hotel

İSTANBUL / TAKSİM
Oda Kahvaltı

Rezervasyon Talep - WOW Airport Hotel

Konum:

WOW Istanbul Hotels & Convention Center, Atatürk Havalimanı karşısı, CNR Expo Center yanında bulunmaktadır. Metro durağı yürüme mesafesinde, tesis içinde yer almaktadır.

Oda:

Standart Odalar

İstanbul’un en büyük konaklamalı kongre merkezi unvanına sahip WOW Istanbul Hotels & Convention Center'ın 4 yıldızlı oteli WOW Airport Hotel; tüm ihtiyaç ve konforun düşünüldüğü, özenle dekore edilmiş 360 standart odası ile hizmet veriyor. Üstelik yatak başlarında bulunan tek bir tuşa basarak odanın ışık, ısı, kat hizmetleri ve mini bar sistemini kontrol edebilme lüksüne sahip olabilirsiniz.

Yeme-İçme:

Coffee Shop Restaurant
 
Türk ve dünya mutfaklarından farklı lezzetleri bir arada tadabileceğiniz, özel sunumları ile göz zevkinize de hitap eden Coffee Shop Restaurant sabah, öğle ve akşam yemekleriniz için zengin bir mönü ile hizmet veriyor.
 
Coffee Shop Restaurant'ta güne açık büfe, Continental ve Amerikan kahvaltı seçimleri ile başlayabilirsiniz. Öğle ve akşam yemeği servislerinde ise sıcak ve soğuk aperitif, özel ikramlar, çorbalar, salatalar, antreler, ana yemek ve tatlı çeşitleri ile damak zevkiniz doruğa ulaşıyor.
 
Coffee Shop Restaurant saat 06.30-15.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
 
Wings Bar
 
Günün yorgunluğunu zengin alkollü-alkolsüz içecek mönüsü ile atabileceğiniz seçkin bir mekan sunuyoruz sizlere. WOW Airport Hotel'in giriş katında yer alan Wings Bar 07:00-01:00 saatleri arasında hizmetinizdedir.

Sağlık:

Güne zinde başlamak istemez misiniz? WOW Airport Hotel’in birinci katında yer alan Sağlık Kulübü'müz sağlıklı bir yaşam ve enerji düzeyinizi artıracak tüm hizmetlerin düşünüldüğü özel bir mekan.
 
Son teknoloji ürünü kardio cihazları ve fitness ekipmanları, kişiye özel hazırlanan egzersiz programları, Türk hamamı ve profesyonel kadrosu ile hizmetinizde. Masaj terapistlerinin uyguladığı aroma terapi, Thai, medikal, selülit, reflexology, sport, taş terapi ve bal gibi çok sayıda masaj çeşitlerinin; güzellik ve bakım terapilerinin uygulandığı Sağlık Kulübü'nde kendinizi çok özel hissedeceksiniz.

Toplantı:

WOW Istanbul Hotel'in hemen yanında yer alan WOW Convention Center 6500 kişi toplantı kapasitesi ile İstanbul'un en büyük konaklamalı kongre merkezidir. Uluslararası ve ulusal kongrelere,  toplantı, fuar ve düğün gibi her türlü organizasyona ev sahipliği yapabilen ve iki bloktan oluşan WOW Convention Center’ın toplam 34 salonu bulunuyor.

 WOW Convention Center A Blok’ta yer alan 3108 m2 büyüklüğündeki Safir Salonu ‘İstanbul’un en büyük salonu’dur. Aynı blokta 20 kişiden 235 kişiye kadar hizmet veren 6 adet toplantı odası daha bulunuyor.

 WOW Convention Center B Blok’ta yer alan Yakut Salonu’nun toplam alanı ise 1200 metrekare’dir. Açılıp kapanabilen teleskopik tribün sistemine sahip salon, 1000 kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. B Blok’ta yer alan diğer salonların büyüklükleri ise 70 ile 225 metrekare arasında değişiyor. Blokta ayrıca dinlenme, çalışma ve toplantı odalarının bulunduğu bir VIP salonu hizmet veriyor. 

 Teknik altyapısı, kişiye ve davete özel zengin mönü çeşitleri, ücretsiz internet bağlantısı, WOW Airport Hotel ve WOW Istanbul Hotel ile toplam 1250 yatak kapasitesi, havaalanına yakınlığı,  özenli hizmeti, profesyonel ve dinamik kadrosu WOW Convention Center İstanbul’da toplantı ve kongre turizminin kalbini attığı yerdir.

 

 

WOW Airport Hotel WOW Airport Hotel WOW Airport Hotel WOW Airport Hotel WOW Airport Hotel WOW Airport Hotel 
WOW Airport Hotel WOW Airport Hotel WOW Airport Hotel WOW Airport Hotel WOW Airport Hotel 
Anemon Galata Otel
Anemon Galata Otel

İSTANBUL / TAKSİM
Oda Kahvaltı

İncele - Anemon Galata Otel

Palazzo Donizetti Hotel
Palazzo Donizetti Hotel

İSTANBUL / TAKSİM
Oda Kahvaltı

İncele - Palazzo Donizetti Hotel

Crystal Hotel
Crystal Hotel

İSTANBUL / TAKSİM
Herşey Dahil

İncele - Crystal Hotel

Elite World Prestige
Elite World Prestige

İSTANBUL / TAKSİM
Oda Kahvaltı

İncele - Elite World Prestige

Cartoon Hotel
Cartoon Hotel

İSTANBUL / TAKSİM
Oda Kahvaltı

İncele - Cartoon Hotel

The Madıson Hotel
The Madıson Hotel

İSTANBUL / TAKSİM
Oda Kahvaltı

İncele - The Madıson Hotel

Taksim Park City Hotel
Taksim Park City Hotel
Özel Belgeli
İSTANBUL / TAKSİM
Oda Kahvaltı

İncele - Taksim Park City Hotel

Peredays Hotel
Peredays Hotel

İSTANBUL / TAKSİM
Oda Kahvaltı

İncele - Peredays Hotel

 

 
Bookmark and Share
somtur   SOM TUR
Güllerpınarı Mah. No : 190 Gümüş Apt. K.1 No:15
ALANYA/ANTALYA
Tel:(+90) 0 242 519 00 64
Belge No: A-5789
   [ Gizlilik İlkeleri ]   [ Fiyat Politikası ]   [ Sorumluluk ]